Forum State

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum State

Interenet Community

Latest topics

» Astro sati
Muška polovina "Sex i Grad" EmptyWed Dec 08, 2010 5:45 pm by Guest

» NAJBOLJI I NAJLEPSI TENISERI
Muška polovina "Sex i Grad" EmptyTue Dec 07, 2010 9:45 am by Berthaqq

» NRLP 515 4 OAZA RA TRITEMIVS
Muška polovina "Sex i Grad" EmptyTue Jun 22, 2010 11:36 pm by denniselopez82@yahoo.com

» Nirnberški proces
Muška polovina "Sex i Grad" EmptyWed Apr 07, 2010 11:02 pm by trish

» NEDELJNI HOROSKOP
Muška polovina "Sex i Grad" EmptyMon Oct 19, 2009 7:06 pm by ema

» Trenutak istine
Muška polovina "Sex i Grad" EmptyMon Oct 05, 2009 9:32 am by ema

» MESEČNI HOROSKOP
Muška polovina "Sex i Grad" EmptyThu Oct 01, 2009 8:59 am by ema

» Usamljenost u slici...
Muška polovina "Sex i Grad" EmptyWed Apr 29, 2009 10:36 pm by ema

» Omiljeni citati it crtanih filmova...
Muška polovina "Sex i Grad" EmptyFri Apr 17, 2009 9:51 am by ema

» Kako preziveti horor film
Muška polovina "Sex i Grad" EmptyFri Apr 17, 2009 9:47 am by ema

» Poslednje gledano...
Muška polovina "Sex i Grad" EmptyFri Apr 17, 2009 9:43 am by ema

» Citati iz filmova,serija...
Muška polovina "Sex i Grad" EmptyFri Apr 17, 2009 9:41 am by ema

» Vicevi
Muška polovina "Sex i Grad" EmptyTue Apr 07, 2009 3:29 pm by mouteeo

» Razbijmo monotoniju bojom
Muška polovina "Sex i Grad" EmptySun Mar 08, 2009 4:12 pm by ema

» Moderna Albanija i teznja ka Velikoj Albaniji
Muška polovina "Sex i Grad" EmptyThu Mar 05, 2009 10:37 am by UP

» Ljubav u slici i reci...
Muška polovina "Sex i Grad" EmptyWed Mar 04, 2009 8:51 pm by ema

» Fantasy art
Muška polovina "Sex i Grad" EmptySun Feb 22, 2009 10:28 pm by ema

» Vibrator na lekarski recept
Muška polovina "Sex i Grad" EmptySat Jan 24, 2009 4:16 pm by Natka

» What's Your Pirate Name?
Muška polovina "Sex i Grad" EmptyThu Jan 22, 2009 12:21 am by Loleeza

» What Should You Nickname Your Boobs?:)
Muška polovina "Sex i Grad" EmptyThu Jan 22, 2009 12:20 am by Loleeza

Log in

I forgot my password

Tačno vreme


3 posters

    Muška polovina "Sex i Grad"

    Wiktor
    Wiktor
    Forumska luda
    Forumska luda


    Male
    Number of posts : 1117
    Age : 46
    Registration date : 2008-04-09

    Muška polovina "Sex i Grad" Empty Muška polovina "Sex i Grad"

    Post by Wiktor Fri Jun 06, 2008 4:44 pm

    Premda je veći dio muške publike u 'Seks i gradu' prepoznao seriju s mogućim neprijateljskim stavom prema muškom rodu, muškarci su nerijetko bili glavni akteri radnje. I nisu svi bili gadovi i smradovi, dapače, nekih od njih publika se i dalje sjeća s nostalgijom. Tko su onda bili dobri tipovi, a koji su bili tek usputna vožnja s pogrešnim skretanjem?

    Aidan Shaw-Možda je Aidanov problem bio što je bio presavršen. Zgodan dizajner namještaja, vjeran i zabavan bio je totalno zaljubljen u Carrie. Jedini problem je bio u tome što gospođica Carrie još uvijek nije bila spremna da postane gospođa.
    Muška polovina "Sex i Grad" 1293

    Jack Berger-'Zaiskrila sa s njim. A ja nikad ne zaiskrim' priznala je Carrie nakon što je upoznala pisca Jacka Bergera. Na žalost, iskra nije bila dovoljna da održi vezu s frustriranim i neurotičnim piscem koji ju je on ostavio putem post-it papirića.
    Muška polovina "Sex i Grad" 2185

    Faca-Tko bi rekao da će tip koji je Carrie pomogao pokupiti kondome ispale iz torbe započetu najturbulentniju vezu na TV ekranu? Dok je ona bila trendi žena iz njujorškog života, on je bio retro samodopadan biznismen zaljubljen u cigare. Faca je uvijek bio kompliciran, pomalo uobražen i vječno u strahu od vezivanja. Od svih muških likova upravo je on Carrie zadao najviše glavobolja i prolivenih suza, ali isto tako upravo ju je on kočijom iz Central Parka odveo na Mirandin porođaj. On je bio taj koji joj je crvenim balonima uljepšao propali 35. rođendan i on je bio taj koji je otputavao u Pariz ne bi li joj rekao da je ona prava.
    Muška polovina "Sex i Grad" 3156

    Harry Goldenblatt-Harry se pojavio tek u petoj sezoni seriji kao Charlottin odvjetnik u brakorazvodnoj parnici. Prvo što je na njemu primjetila bila je učinkovotist, da bi nakon divljeg seksa uočila i njegova enormno dlakava leđa. Neprikladni niz nastavio se Harryjevom židovskom vjerom te sklonošću šetnji po stanu bez odjeće na sebi. Unatoč svemu tome postao je njezin drugi muž koji se pokazao kao partner pun podrške i ljubavi u trenucima njezina pobačaja i tretmana za povećanje plodnosti.
    Muška polovina "Sex i Grad" 4139

    Aleksandr Petrovsky-Uspješan i svjetski poznati umjetnik s Carrie je imao dodirnih točaka kao boršč s cosmopolitanom. Unatoč tome, Carrie je u njemu vidjela razlog za odlazak u Pariz. No rusko-francuska kombinacija za ovu Amerikanku bila je prezačinjena.
    Muška polovina "Sex i Grad" 5126

    Richard Wright-Richard Wright bio je prvi mušarac u seriji kojeg je Samantha zavoljela. I to nakon puno, puno seksa u krevetu, avionu, uredu ili na stolu. No, problem je bio u tome što je Samantha naišla na svoju mušku verziju koja ipak nije bila spremna na vezu. Vezanje je već dolazilo u obzir.
    Muška polovina "Sex i Grad" 6111

    Steve Brady-Na prvom susretu Miranda je mogla pogledom pregaziti konobara Stevea koji je zahtjevao da prilikom narudžbe pića kaže molim. Nakon molim, stiglo je i hvala za fantastični seks za jednu noć. Iako je sve mirišalo na avanturu, Steve je postao čovjek koji je probudio ono najbolje u Mirandi bruseći nježniju stranu racionalne i zaposlene odvjetnice. Prvo je stigla beba, pa brak, a onda i završetak iz bajke. Doduše u Brooklynu, ali Manhattan može imati samo jedu princezu koja je u ovoj priči Charlotte.
    Muška polovina "Sex i Grad" 795

    Trey MacDougal-Na prvi pogled savršeni muškarac za Charlotte. Doktor iz visokog društva, uglađenih manira i velike ljubavi. No, tu je bila njegova čelična majka kao treća osoba u braku, a ono čega nije bilo je seks, jer je Trey bio impotentan.
    Muška polovina "Sex i Grad" 888
    Lily
    Lily
    Tu sam manje nego često
    Tu sam manje nego često


    Female
    Number of posts : 829
    Age : 38
    Registration date : 2008-04-04

    Muška polovina "Sex i Grad" Empty Re: Muška polovina "Sex i Grad"

    Post by Lily Sat Jun 07, 2008 2:01 am

    Eto,kakvi su muskarci..svugde moraju da se trpaju.Ovo je zenska serija,muskarci su nebitni:D Napolje! Very Happy
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin


    Male
    Number of posts : 1764
    Age : 114
    Registration date : 2008-04-04

    Muška polovina "Sex i Grad" Empty Re: Muška polovina "Sex i Grad"

    Post by Admin Sat Jun 07, 2008 2:11 am

    Lily wrote:Eto,kakvi su muskarci..svugde moraju da se trpaju.Ovo je zenska serija,muskarci su nebitni:D Napolje! Very Happy

    Zenska serija koja se vrti oko muskaraca, ko je u fokusu price muskarac ili zena?
    Wiktor
    Wiktor
    Forumska luda
    Forumska luda


    Male
    Number of posts : 1117
    Age : 46
    Registration date : 2008-04-09

    Muška polovina "Sex i Grad" Empty Re: Muška polovina "Sex i Grad"

    Post by Wiktor Sat Jun 07, 2008 1:49 pm

    SEKS I GRAD-Izjave o muškarcima, vezama i seksu Very Happy



    Najpoznatije single žene, Carrie, Miranda, Samantha i Charlotte, naučile su nas da život ne završava u tridesetima, da nije loše biti sam te da i žene mogu otvoreno razgovarati o seksu, penisima i samozadovoljavanju. Četiri seksi Njujorčanke jednostavno su nas osvojile svojim pogledima na seks, brak, veze i prijateljstva u seriji 'Seks i grad', a uoči večerašnje svečane premijere filmske verzije te kultne serije prisjetili smo se nekih zanimljivih izjava naših glavnih junakinja u vezi muškaraca i seksa

    Muška polovina "Sex i Grad" 1283

    Četiri seksi Njujorčanke razbile su mnoge tabue i progovorile o mnogim problemima. Ove četiri moderne, a opet potpuno različite žene s drugačijim viđenjima seksualnosti i muškaraca, povezane neraskidivim prijateljstvom, poharale su male ekrane i vrlo brzo osvojile brojne ženske, ali i muške obožavatelje.

    Uskoro ćemo ih gledati i na velikom platnu, pa da se podsjetimo nekih njihovih najupečatljivijih izjava o seksu, muškarcima i vezama.

    O seksu

    Samantha: 'Mislim da imam monogamiju. Mora da sam je dobila od vas.'

    Samantha govori Carrie: 'Ti ćeš jedinu osobu u svom životu koja je čisti seks i želi vezu bez obveza pretvoriti u ljudsko biće. Zašto?'

    Miranda: 'Ne znam. Što mislite, je li u redu seksati se s jednim tipom dok ste trudni s drugim tipom?'

    Carrie: 'Bio je to tipičan miks muškaraca u gradu. Deset posto njih s Wall Streeta, deset posto onih koji se bave nekretninama i deset posto onih s kojima je Samantha već spavala.'

    Samantha: 'Ja sam triseksualka. Jednom ću sve probati.'

    Miranda: 'Pametna – jesam, ponekad slatka –jesam, seksi - nisam nikada. Tek kada ih osvojim svojom osobnošću, pokušavam im pokazati da sam i seksi.'

    Muška polovina "Sex i Grad" 2178

    Charlotte o Samanthi: 'Ne mislim da je ona lezbijka. Jednostavno joj je ponestalo muškaraca.'

    Miranda: 'On ima samo jedno jaje, a ja imam lijene jajnike. Kako smo samo uspjeli napraviti dijete? Kao da smo pobijedili na parolimpijskim igrama za začeće.'

    Samantha: 'Lako? Vi muškarci nemate pojma s čim se mi suočavamo tamo dolje. Pazimo na zube, kako držati vilicu, i sve to dok pomičemo glavu gore-dolje, stenjući i pokušavajući disati kroz nos. Lako? Dragi, pa ne zovu to bez razloga poslom (blow job)!

    O muškarcima

    Samantha: 'Ah, muškarci. Mi moramo ići Helgi na depilaciju svaki drugi tjedan. Kako bi bilo da mi njima kažemo da pošišaju svoju 'živicu' i srede svoju pozadinu?'

    Carrie: Muškarci u četrdesetima su kao križaljke u New York Timesu: komplicirani, puni zamki i nikada ne znaš jesi li dao pravi odgovor.'

    Muška polovina "Sex i Grad" 3150
    Kim Cattrall odlična je u ulozi žderačice muškaraca

    Charlotte: 'Rana večera s neženjom broj jedan, a onda kasna večera s neženjom broj dva.'
    Samantha: 'O, Bože, pa ti se pretvaraš u muškarca.'
    Carrie: 'Čini se da Charlotte nije samo promijenila ponašanje, već i spol.'
    Charlotte: 'Samo mi nije jasno kako ću pojesti dvije večere zaredom.'

    Mr. Big: 'Imaš li upaljač?'
    Carrie: 'Prestala sam pušiti.'
    Mr. Big: 'Ah, ali uvijek smo dijelili cigarete.'
    Carrie: 'Dijelili smo mi i puno drugih stvari koje nisu dobre za mene.'

    Carrie: 'Prekinula si s Jamesom jer je imao premali. Ovaj sada ima preveliki. Pa tko si ti, Zlatokosa?'
    Samantha: 'Da! Tražim onoga koji mi savršeno odgovara.'

    Carrie: 'Obožavatelji modela u mnogim gradovima svoje idole mogu samo promatrati na billboardima ili u magazinima, no na Manhattanu modeli hodaju ulicom, pretvarajući grad u virtualni safari modela u kojem muškarci mogu uživati.'

    O vezama

    Carrie: 'Bez obzira tko je slomio tvoje srce ili kako dugo mu treba da zacijeli, ne možeš to preboljeti bez prijateljica.'

    Carrie: 'Razmislite malo: ako ostaneš single, nakon diplome ne postoji više nijedna prigoda u kojoj te ljudi slave i čestitaju. Ne rade se čestitke povodom toga što se niste udali, poput recimo: Čestitamo što se niste udali za pogrešnog tipa!'

    Muška polovina "Sex i Grad" 4134
    Pristaje joj uloga dobre cure

    Mr. Big: 'Nakon nekog vremena jednostavno samo želiš biti s nekim tko te nasmijava.'

    Carrie: 'Prije sam mislila da su ljudi koji sjede sami u Starbucksu i pišu na svojim laptopima pretenciozni pozeri. Sada znam. Oni su ljudi koji su upravo počeli živjeti s nekim.'

    Samantha: 'Pa, recimo samo da sam ja pobijedila.'
    Carrie: 'Što, zar postoji natjecanje?'
    Samantha: 'O, molim te! Uvijek postoji natjecanje s bivšim. Zove se 'Tko će umrijeti jadan'!'

    Carrie: 'Morate shvatiti… Ako su najdeblji blizanci na svijetu pronašli ljubav, ima šanse i za sve nas. Tamo negdje sigurno se nalazi neki mali čudak koji će nas voljeti, razumjeti, poljubiti naše tri glave i učiniti da se osjećamo bolje.'

    Carrie: 'Tražim ljubav. Pravu ljubav. Ludu, bezuvjetnu, žarku ljubav, 'ne možemo živjeti jedno bez drugog' ljubav. I ne mislim da je ljubav ovdje, u ovom skupom apartmanu, u ovom ljupkom hotelu u Parizu.'

    Carrie: 'Kasnije toga dana razmišljala sam o vezama. Postoje one koje donose nešto novo i egzotično, one stare i dobro poznate, one koje donose mnoga pitanja, one koje te odvedu negdje neočekivano, one koje te odvedu daleko od točke s koje su krenule, one koje te vrate natrag. No ona najuzbudljivija, najvažnija i s najviše izazova je ona koju imamo sami sa sobom. I ako možemo naći nekoga tko će nas voljeti onako kako mi volimo sami sebe, e to je fantastično.'
    Lily
    Lily
    Tu sam manje nego često
    Tu sam manje nego često


    Female
    Number of posts : 829
    Age : 38
    Registration date : 2008-04-04

    Muška polovina "Sex i Grad" Empty Re: Muška polovina "Sex i Grad"

    Post by Lily Sun Jun 08, 2008 2:55 am

    Admin wrote:
    Lily wrote:Eto,kakvi su muskarci..svugde moraju da se trpaju.Ovo je zenska serija,muskarci su nebitni:D Napolje! Very Happy

    Zenska serija koja se vrti oko muskaraca, ko je u fokusu price muskarac ili zena?

    U fokusu su zenske emocije,dakle zene.Jeste usmerene su ka muskarcima,ali i dalje se tematika serije bavi zenskim razmisljanjima,emocijama i zivotima.Zato su njih 4 konstante,a muskarci dolaze i odlaze
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin


    Male
    Number of posts : 1764
    Age : 114
    Registration date : 2008-04-04

    Muška polovina "Sex i Grad" Empty Re: Muška polovina "Sex i Grad"

    Post by Admin Sun Jun 08, 2008 3:06 pm

    Serija je parodija na izguljene, promasne zenske zivote, govori o jedinstvu muskarca i zene u kom zena ima inferiorni polozaj, zato ih muskarci i napustaju, uostalom u "fokusu" su i emocije koje nisu rezervisane samo za zene iste te emocije deli i musku rod ljubav, mrzanj, bes, ljubomora... I kad budem pogledao film u kome je najverovatnije svaka nasla svoju polovinu dokazacu svoje tvrdnje.
    Lily
    Lily
    Tu sam manje nego često
    Tu sam manje nego često


    Female
    Number of posts : 829
    Age : 38
    Registration date : 2008-04-04

    Muška polovina "Sex i Grad" Empty Re: Muška polovina "Sex i Grad"

    Post by Lily Mon Jun 09, 2008 2:48 am

    Nije tacno.Svaka od njih 4 su razlicite i predstavljaju razlicite prototipe zena i zenskih karaktera.I svaka od njih trazi drugacije stvari.Ne mislim da zena sebe stavlja u inferiorni polozaj zato sto zeli da voli i bude voljena.To samo znaci da je covek,ljudsko bice kome je potrbna ljubav.

    Serija nije parodija.Nista ne ismejava.Svaka epizoda ima drugaciju poruku i pouku.Sto se filma tice,ponovicu tvrdnju da ako pronadju svoju drugu polovinu to ih ne cini inferiornijim ni slabijim,vec ljudima

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri Apr 19, 2024 10:15 am