Forum State

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum State

Interenet Community

Latest topics

» Astro sati
Prijava bruselwsu EmptyWed Dec 08, 2010 5:45 pm by Guest

» NAJBOLJI I NAJLEPSI TENISERI
Prijava bruselwsu EmptyTue Dec 07, 2010 9:45 am by Berthaqq

» NRLP 515 4 OAZA RA TRITEMIVS
Prijava bruselwsu EmptyTue Jun 22, 2010 11:36 pm by denniselopez82@yahoo.com

» Nirnberški proces
Prijava bruselwsu EmptyWed Apr 07, 2010 11:02 pm by trish

» NEDELJNI HOROSKOP
Prijava bruselwsu EmptyMon Oct 19, 2009 7:06 pm by ema

» Trenutak istine
Prijava bruselwsu EmptyMon Oct 05, 2009 9:32 am by ema

» MESEČNI HOROSKOP
Prijava bruselwsu EmptyThu Oct 01, 2009 8:59 am by ema

» Usamljenost u slici...
Prijava bruselwsu EmptyWed Apr 29, 2009 10:36 pm by ema

» Omiljeni citati it crtanih filmova...
Prijava bruselwsu EmptyFri Apr 17, 2009 9:51 am by ema

» Kako preziveti horor film
Prijava bruselwsu EmptyFri Apr 17, 2009 9:47 am by ema

» Poslednje gledano...
Prijava bruselwsu EmptyFri Apr 17, 2009 9:43 am by ema

» Citati iz filmova,serija...
Prijava bruselwsu EmptyFri Apr 17, 2009 9:41 am by ema

» Vicevi
Prijava bruselwsu EmptyTue Apr 07, 2009 3:29 pm by mouteeo

» Razbijmo monotoniju bojom
Prijava bruselwsu EmptySun Mar 08, 2009 4:12 pm by ema

» Moderna Albanija i teznja ka Velikoj Albaniji
Prijava bruselwsu EmptyThu Mar 05, 2009 10:37 am by UP

» Ljubav u slici i reci...
Prijava bruselwsu EmptyWed Mar 04, 2009 8:51 pm by ema

» Fantasy art
Prijava bruselwsu EmptySun Feb 22, 2009 10:28 pm by ema

» Vibrator na lekarski recept
Prijava bruselwsu EmptySat Jan 24, 2009 4:16 pm by Natka

» What's Your Pirate Name?
Prijava bruselwsu EmptyThu Jan 22, 2009 12:21 am by Loleeza

» What Should You Nickname Your Boobs?:)
Prijava bruselwsu EmptyThu Jan 22, 2009 12:20 am by Loleeza

Log in

I forgot my password

Tačno vreme


4 posters

    Prijava bruselwsu

    UP
    UP
    Pocetnik
    Pocetnik


    Male
    Number of posts : 116
    Registration date : 2008-04-10

    Prijava bruselwsu Empty Prijava bruselwsu

    Post by UP Wed May 14, 2008 7:40 pm

    Jesam li služio vojni rok, DA! ali moje kategorije nema, i kome ja sada da se žalim.
    Šta je bre ovo? "el ovo evropska klasa foruma ili neki pro_ruski forum.
    Ako se ne postavi moja kategorija leti prijava pravo u bruseles, onda si admine n.....
    aaaaaaaaaa.
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin


    Male
    Number of posts : 1764
    Age : 114
    Registration date : 2008-04-04

    Prijava bruselwsu Empty Re: Prijava bruselwsu

    Post by Admin Wed May 14, 2008 7:48 pm

    Ovo je globalni, svetski forum!!!

    Mislis Strazbur?

    Koja je tvoja kategorija?
    UP
    UP
    Pocetnik
    Pocetnik


    Male
    Number of posts : 116
    Registration date : 2008-04-10

    Prijava bruselwsu Empty Re: Prijava bruselwsu

    Post by UP Wed May 14, 2008 8:30 pm

    18 - Zar nisam diskriminisan, brisel, strazbur, Nurberg sve je to naša evropa.
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin


    Male
    Number of posts : 1764
    Age : 114
    Registration date : 2008-04-04

    Prijava bruselwsu Empty Re: Prijava bruselwsu

    Post by Admin Wed May 14, 2008 8:49 pm

    Stara garda?
    Ode ti daleko sa sudovima...
    GARY
    GARY
    (Sa)veznik
    (Sa)veznik


    Male
    Number of posts : 487
    Registration date : 2008-04-09

    Prijava bruselwsu Empty Re: Prijava bruselwsu

    Post by GARY Wed May 14, 2008 10:46 pm

    @ UP: Zar ne znas da se vlastite imenice pisu velikim pocetnim slovom? Pa to se uci u prvom razredu osnovne skole? Katastrofa sa /ne/pismenoscu mladjih generacija...

    Brisel, Strazbur, Nirnberg...Jos se vodi polemika da li se prevod naziva stranih reci /geografskih pojmova/ na srpski jezik pise onako kako se pisu u originalu ili onako kako mi to citamo.
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin


    Male
    Number of posts : 1764
    Age : 114
    Registration date : 2008-04-04

    Prijava bruselwsu Empty Re: Prijava bruselwsu

    Post by Admin Wed May 14, 2008 11:27 pm

    GARY wrote:@ UP: Zar ne znas da se vlastite imenice pisu velikim pocetnim slovom? Pa to se uci u prvom razredu osnovne skole? Katastrofa sa /ne/pismenoscu mladjih generacija...

    Brisel, Strazbur, Nirnberg...Jos se vodi polemika da li se prevod naziva stranih reci /geografskih pojmova/ na srpski jezik pise onako kako se pisu u originalu ili onako kako mi to citamo.

    Mladje generacije nisu sluzile vojni rok od 18 meseci.
    Siguran sam da se pisu onako kako ih citamo.
    GARY
    GARY
    (Sa)veznik
    (Sa)veznik


    Male
    Number of posts : 487
    Registration date : 2008-04-09

    Prijava bruselwsu Empty Re: Prijava bruselwsu

    Post by GARY Thu May 15, 2008 4:39 pm

    Obrazovanje nam je jadno-ali to je ono sto su USA htele. Polupismene ljude kojima se lako moze manipulisati. Dovoljno je da znaju da se porpisu, da speluju svoje ime i prezime i da po ceo dan bulje u TV koji ih indoktrinira i navodi da rade ono sto odgovara establishemntu.

    ZIVELI POLUPISMENJACI I SELJACI !!!
    UP
    UP
    Pocetnik
    Pocetnik


    Male
    Number of posts : 116
    Registration date : 2008-04-10

    Prijava bruselwsu Empty Re: Prijava bruselwsu

    Post by UP Thu May 15, 2008 8:25 pm

    Ti si fenomenalan,,,,GARY
    GARY
    GARY
    (Sa)veznik
    (Sa)veznik


    Male
    Number of posts : 487
    Registration date : 2008-04-09

    Prijava bruselwsu Empty ZIVEO UP

    Post by GARY Thu May 15, 2008 10:53 pm

    ZIVEO UP! DOLE TRULA BURZOAZIJA I JABUKE...UA LILYA-ziveo ****C NA BATERIJE SVALER. VLADA je nesto uradio posto ga nervira da ga pozivam prezimenom tako da umesto ****C idu neke zvezdice? Tehnicki nokaut, Vladin trener baca PESKIR /znak za "PAZI PEDER U RINGU"/, Vlada predaje mec i bezi sa trenerom u prvi javni WC na oralnu seansu.
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin


    Male
    Number of posts : 1764
    Age : 114
    Registration date : 2008-04-04

    Prijava bruselwsu Empty Re: Prijava bruselwsu

    Post by Admin Fri May 16, 2008 12:37 am

    Ti krijes svoj identitet, mene prozivas javno a da se nisi zapitao kakve posledice to moze da ima!

    Pod pretpostavkom da si "ucitelj" i iscuri informacija o ovome sto pises sta mislis kako bi drustvo reagovalo?
    Lily
    Lily
    Tu sam manje nego često
    Tu sam manje nego često


    Female
    Number of posts : 829
    Age : 38
    Registration date : 2008-04-04

    Prijava bruselwsu Empty Re: Prijava bruselwsu

    Post by Lily Fri May 16, 2008 1:09 am

    U to bi bilo ekstra!Da roditelji te jadne dece vide sta im ucitelj pise ovde-otkaz zagarantovan! Very Happy

    Nego,Vlado,jesi primetio kako nam je Gary nervozniji nego inace?Covek misli kako mene i tebe provocira,a kanda je on jedini koji se nervira. Very Happy:D:D
    GARY
    GARY
    (Sa)veznik
    (Sa)veznik


    Male
    Number of posts : 487
    Registration date : 2008-04-09

    Prijava bruselwsu Empty Re: Prijava bruselwsu

    Post by GARY Fri May 16, 2008 11:15 pm

    Znas sta, ko je ovde nervozan vidi se po tome sto si namestio da tvoje prezime ne moze da se napise nego izlaze samo zvezdice NAKCU /sad cu tako da te nazivam/. Drugo, ja sam u radno vreme predavac a u slobodno vreme mogu da pisem sta god hocu i gde god hocu i niko nema pravo da me na osnovu toga OTPUSTA /kako ti Lily koja nije radila ni minut u zivotu misli/. Bio sam Predsednik Sindikalne organizacije i dobro poznajem Kolektivni ugovor, tako da nema bojazni da ce me neko otpustiti za BEZAZLENE SALE koje samo vama frustiriranima izgledaju STRASNO, STRASNO...

    Drugo, ne znam da li si primetio da sam se ja ovde JAVNO DEKLARISAO KAO GAY /a ne cupkam obrve/. To sam namerno ucinio da bih tu veliku a diskriminisanu grupu ljudi malo priblizio tzv "normalnima" i da bi videli da to nisu nikakva cudovista, da to nije bolest /kako Lily misli/, da ne jedu malu decu i da je to slobodno opredeljenje slobodnih ljudi koje se ni po cemu ne razlikuje od recimo daltonista, ljubitelja sladoleda, gojaznih...ili bilo koje druge grupe diskriminisanih ljudi. JASNO NAKCU ?
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin


    Male
    Number of posts : 1764
    Age : 114
    Registration date : 2008-04-04

    Prijava bruselwsu Empty Re: Prijava bruselwsu

    Post by Admin Fri May 16, 2008 11:31 pm

    GARY wrote:Znas sta, ko je ovde nervozan vidi se po tome sto si namestio da tvoje prezime ne moze da se napise nego izlaze samo zvezdice NAKCU /sad cu tako da te nazivam/. Drugo, ja sam u radno vreme predavac a u slobodno vreme mogu da pisem sta god hocu i gde god hocu i niko nema pravo da me na osnovu toga OTPUSTA /kako ti Lily koja nije radila ni minut u zivotu misli/. Bio sam Predsednik Sindikalne organizacije i dobro poznajem Kolektivni ugovor, tako da nema bojazni da ce me neko otpustiti za BEZAZLENE SALE koje samo vama frustiriranima izgledaju STRASNO, STRASNO...

    Drugo, ne znam da li si primetio da sam se ja ovde JAVNO DEKLARISAO KAO GAY /a ne cupkam obrve/. To sam namerno ucinio da bih tu veliku a diskriminisanu grupu ljudi malo priblizio tzv "normalnima" i da bi videli da to nisu nikakva cudovista, da to nije bolest /kako Lily misli/, da ne jedu malu decu i da je to slobodno opredeljenje slobodnih ljudi koje se ni po cemu ne razlikuje od recimo daltonista, ljubitelja sladoleda, gojaznih...ili bilo koje druge grupe diskriminisanih ljudi. JASNO NAKCU ?

    Mozda poznajes i "Drustveni ugovor"? Pitam svasta pa ti radis kao ucitelj, pored Toma Sojera sigurno si citao i Rusoa! Prodavac magle ucitelju, ti si prodavac magle... Budi u slobodno vreme sta god pozelis ali naglasavam potrudi se da ga iskoristis "kreativno". Znas li da je jedan od razloga stvaranja devijantne licnosti pogresno iskorisceno slobodno vreme? Sta mislis sta dobijas neosnovanim vredjanjem drugih clanova? Postovanje? Mozda tebi nece zameriti ali mene temeljno proveravaju i mogu da imam posledice zbog tvojih neslanih sala. Lily nema nista protiv homoseksualne populacije, procitaj postove ocigledno si se zbunio. Sto se tice mene, ja samo jako mnogo vodim racuna o izgledu! Jesam li homoseksualac ako sam uredan, a ti BALKAN BOJ SMRDIS NA ZNOJ pravi muskarac?
    Tebi skriveni identitetu pod profilom GARY nije nista jasno ili ne zelis da ti bude!
    GARY
    GARY
    (Sa)veznik
    (Sa)veznik


    Male
    Number of posts : 487
    Registration date : 2008-04-09

    Prijava bruselwsu Empty Re: Prijava bruselwsu

    Post by GARY Fri May 16, 2008 11:45 pm

    Aha, dakle TI NISI HOMOSEXUALAC? Cudi me, kod sportista a narocito kod onih koji se mnogo vrte pred ogledalom mnogo ih ima. Ocigledno je da se ti BOJIS da neko ne pomisli da si GAY. Verovatno i jesi i ja branim tvoje pravo da to budes.

    Nikoga ja ovde ne vredjam, sve je to sala a to sto ti i Lily nemate smisao za salu je izraz vase inteligencije. Pa ni jedan drugi forumas se ne oglasava osim vas dvoje?

    Koliko vidim svi smo ovde pod raznim nickovima i niko nije stavio svoje pravo ime i prezime pa ni ti, iako se pravis da jesi.

    Ko to tebe temeljno proverava? BIA ili CIA? Ti se stalno nesto plasis? Sto ti Lily ne prepise nesto za smirenje? Pa ona je SKORO PA LEKAR.
    Lily
    Lily
    Tu sam manje nego često
    Tu sam manje nego često


    Female
    Number of posts : 829
    Age : 38
    Registration date : 2008-04-04

    Prijava bruselwsu Empty Re: Prijava bruselwsu

    Post by Lily Sat May 17, 2008 12:57 am

    GARY wrote:Znas sta, ko je ovde nervozan vidi se po tome sto si namestio da tvoje prezime ne moze da se napise nego izlaze samo zvezdice NAKCU /sad cu tako da te nazivam/. Drugo, ja sam u radno vreme predavac a u slobodno vreme mogu da pisem sta god hocu i gde god hocu i niko nema pravo da me na osnovu toga OTPUSTA /kako ti Lily koja nije radila ni minut u zivotu misli/. Bio sam Predsednik Sindikalne organizacije i dobro poznajem Kolektivni ugovor, tako da nema bojazni da ce me neko otpustiti za BEZAZLENE SALE koje samo vama frustiriranima izgledaju STRASNO, STRASNO...

    Drugo, ne znam da li si primetio da sam se ja ovde JAVNO DEKLARISAO KAO GAY /a ne cupkam obrve/. To sam namerno ucinio da bih tu veliku a diskriminisanu grupu ljudi malo priblizio tzv "normalnima" i da bi videli da to nisu nikakva cudovista, da to nije bolest /kako Lily misli/, da ne jedu malu decu i da je to slobodno opredeljenje slobodnih ljudi koje se ni po cemu ne razlikuje od recimo daltonista, ljubitelja sladoleda, gojaznih...ili bilo koje druge grupe diskriminisanih ljudi. JASNO NAKCU ?


    Hahahahaha...a kako ti znas da ja nisam radila uopste u zivotu?I kako ti znas da ja mislim da je bolest homoseksualizam?
    Lily
    Lily
    Tu sam manje nego često
    Tu sam manje nego često


    Female
    Number of posts : 829
    Age : 38
    Registration date : 2008-04-04

    Prijava bruselwsu Empty Re: Prijava bruselwsu

    Post by Lily Sat May 17, 2008 12:59 am

    GARY wrote:Aha, dakle TI NISI HOMOSEXUALAC? Cudi me, kod sportista a narocito kod onih koji se mnogo vrte pred ogledalom mnogo ih ima. Ocigledno je da se ti BOJIS da neko ne pomisli da si GAY. Verovatno i jesi i ja branim tvoje pravo da to budes.

    Nikoga ja ovde ne vredjam, sve je to sala a to sto ti i Lily nemate smisao za salu je izraz vase inteligencije. Pa ni jedan drugi forumas se ne oglasava osim vas dvoje?

    Koliko vidim svi smo ovde pod raznim nickovima i niko nije stavio svoje pravo ime i prezime pa ni ti, iako se pravis da jesi.

    Ko to tebe temeljno proverava? BIA ili CIA? Ti se stalno nesto plasis? Sto ti Lily ne prepise nesto za smirenje? Pa ona je SKORO PA LEKAR.

    Pa kad patis od kompleksa autoriteta.Imas osecaj da svako sa statusom admina misli da je superiorniji od tebe,i onda napadas iskljucivo te osobe.Drugim recima,nas dvoje se jedino raspravljamo s tobom,jer jedino od nas imas kompleks
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin


    Male
    Number of posts : 1764
    Age : 114
    Registration date : 2008-04-04

    Prijava bruselwsu Empty Re: Prijava bruselwsu

    Post by Admin Sat May 17, 2008 1:23 am

    GARY wrote:Aha, dakle TI NISI HOMOSEXUALAC? Cudi me, kod sportista a narocito kod onih koji se mnogo vrte pred ogledalom mnogo ih ima. Ocigledno je da se ti BOJIS da neko ne pomisli da si GAY. Verovatno i jesi i ja branim tvoje pravo da to budes.

    Nikoga ja ovde ne vredjam, sve je to sala a to sto ti i Lily nemate smisao za salu je izraz vase inteligencije. Pa ni jedan drugi forumas se ne oglasava osim vas dvoje?

    Koliko vidim svi smo ovde pod raznim nickovima i niko nije stavio svoje pravo ime i prezime pa ni ti, iako se pravis da jesi.

    Ko to tebe temeljno proverava? BIA ili CIA? Ti se stalno nesto plasis? Sto ti Lily ne prepise nesto za smirenje? Pa ona je SKORO PA LEKAR.

    Mozda mislis narcis, zaljubljen u sebe pa analogno tome jer je u pitanju osoba istog pola homoseksualac, zanimljiva teorija ucitelju.

    Paranoja ucitelju, paranoja... Moracu da pocenem da koristim neke lekove! Hvala na savetu!
    GARY
    GARY
    (Sa)veznik
    (Sa)veznik


    Male
    Number of posts : 487
    Registration date : 2008-04-09

    Prijava bruselwsu Empty Re: Prijava bruselwsu

    Post by GARY Sat May 17, 2008 1:58 pm

    @LILY: Zasto se ti stalno javljas i odgovaras umesto NKICA? Sta si mu ti? Atase za odnose sa javnoscu? Odgovaraj kad tebe napadam, nisi mu ti MAMA /mada se vidi da je u detinjstvi imao negativnu identifikaciju tj. umesto na tatu ugledao se na mamu pa sad ima zbog toga problem/.

    @NKICU : MNOGO si naivan. Zamenjujes teze. Nisam mislio da si ti narcis nego da si LATENTNI GAY a ti su najgori. Stalno se plase da ih neko slucajno ne razotkrije u onom jednom pokretu rucice sa cigaretom, ili zbog malo PUDERA NA NOSU. Eto, tebe su odale OBRVICE i to cupkanje. Pa znas, ta transformacija je vrlo bolna i pocinje jos od analne faze kod dece i traje i traje sve dok jednoga dana ne kazes: OK-JA SAM GAY, PA STA!

    Budi brate malo musko, nije sve u misicima i u idealnoj figuri i obrvama, treba nesto i u glavi u /da prostis/ u gatjama. Dakle NKICU kad ces da kazes prvo sebi-DA JA SAM GAY?
    Lily
    Lily
    Tu sam manje nego često
    Tu sam manje nego često


    Female
    Number of posts : 829
    Age : 38
    Registration date : 2008-04-04

    Prijava bruselwsu Empty Re: Prijava bruselwsu

    Post by Lily Sun May 18, 2008 3:03 am

    GARY wrote:Aha, dakle TI NISI HOMOSEXUALAC? Cudi me, kod sportista a narocito kod onih koji se mnogo vrte pred ogledalom mnogo ih ima. Ocigledno je da se ti BOJIS da neko ne pomisli da si GAY. Verovatno i jesi i ja branim tvoje pravo da to budes.

    Nikoga ja ovde ne vredjam, sve je to sala a to sto ti i Lily nemate smisao za salu je izraz vase inteligencije. Pa ni jedan drugi forumas se ne oglasava osim vas dvoje?

    Koliko vidim svi smo ovde pod raznim nickovima i niko nije stavio svoje pravo ime i prezime pa ni ti, iako se pravis da jesi.

    Ko to tebe temeljno proverava? BIA ili CIA? Ti se stalno nesto plasis? Sto ti Lily ne prepise nesto za smirenje? Pa ona je SKORO PA LEKAR.

    Covece,najlosiji si "sagovornik" sa kojim sam se raspravljala na forumima.Ti cak ni sam ne znas sta pises,pa kako onda mozes argumentovano druge da napadas???

    Spomenuo si i mene,i adekvatno odgovaram na prozivku..PRATI UBUDUCE STA PISES!!!
    GARY
    GARY
    (Sa)veznik
    (Sa)veznik


    Male
    Number of posts : 487
    Registration date : 2008-04-09

    Prijava bruselwsu Empty Re: Prijava bruselwsu

    Post by GARY Sun May 18, 2008 2:36 pm

    Lily, da sam ja NAJLOSIJI sagovornik sa kojim si se raspravljala na forumima, jasno je-jer nisi na mom NIVOU obrazovanja i inteligencije. Jos uz to nemas ni iskustvo, tako da sa mnom nemas NIKAKVIH SANNSI.

    Ja se raspravljam sa tobom cisto iz zabave i da malo "naostrim pero...".

    Dakle, uzivaj u daljnjoj raspravi sa mnom. A gd je NKIC? Place jel da? Nemoj samo da mu se RAZMAZE SMINKA.
    Lily
    Lily
    Tu sam manje nego često
    Tu sam manje nego često


    Female
    Number of posts : 829
    Age : 38
    Registration date : 2008-04-04

    Prijava bruselwsu Empty Re: Prijava bruselwsu

    Post by Lily Sun May 18, 2008 4:38 pm

    I to je sve sto imas da kazes?Nikakav komentar na ono sto sam ti rekla,na sadrzaj posta?Covece,pa ti ni sam ne znas sta pises,kakvu podlogu onda uopste imas za raspravu s nekim.NAJLOSIJI SI GARY,i daleko si od tog nivoa na kojem mislis da jesi,tacnije na kojem bi zeleo da budes
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin


    Male
    Number of posts : 1764
    Age : 114
    Registration date : 2008-04-04

    Prijava bruselwsu Empty Re: Prijava bruselwsu

    Post by Admin Sun May 18, 2008 5:39 pm

    Prijava bruselwsu 938546

    Sponsored content


    Prijava bruselwsu Empty Re: Prijava bruselwsu

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 19, 2024 3:27 pm